Pregled igralnice Dafabet - Support

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
Metode pologa
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

Support

Najprimernejši način za vzpostavitev stika z agenti za stranke Dafabet je prek klepeta v živo. Ponujajo podporo za klepet v živo 24 ur na dan, 7 dni v tednu v nekaj različnih jezikih, vključno s: poenostavljeno kitajščino, tradicionalno kitajščino, tajščino, vietnamščino, korejščino, bahasa Indonesia in angleščino.

Obstajajo tudi drugi načini za stik z igralnico. Imajo nekaj različnih telefonskih številk, na katere jih lahko kontaktirate:

  • Mednarodna brezplačna telefonska številka: +800-7423-2274
  • Angleška podpora strankam (Malezija) brezplačna telefonska številka 1800-819-318

Imajo tudi telefonsko številko za pomoč, ki jo lahko dosežete. Številke se lahko razlikujejo glede na državo vašega prebivališča:

  • Mednarodna: mednarodna dostopna koda vaše države +800-7423-2274
  • EN/EU/JP - +800-7423-2274
  • CN - 4008 428777
  • TH - 001 800 852 6099
  • VN - (VIna: 12032618 / Mobi: 0244 4582168 / Viettel: 12280880)
  • ID - +639178137000
  • KR - 070-8015-9487
  • IN - 00080-0100-7166

Podporo za stranke se lahko obrnete tudi tako, da jim pošljete e-pošto. Nato se lahko obrnete na enega od naslednjih e-poštnih naslovov:

ensupport@dafabet.com plsupport@dafabet.com cnsupport@dafabet.com thaisupport@dafabet.com vnsupport@dafabet.com krsupport@dafabet.com jpsupport@dafabet.com help@indiacsonline.com idsupport@dafabet.com grsupport@dafabet.com

Total score7.0
Prednosti
+ Velika izbira Playtech
+ Azijska tema igralnice v živo

Hitra dejstva o igralnicah

Year foundedYear founded: 2004
BonusiBonusi (5)
Bonus cashbackBonus dobrodošliceBonus highrollerBonus na pologBonus tekme
DržaveDržave (12)
Brazilija
Indija
Indonezija
Japonska
Južna Koreja
Kitajska
Malezija
Mehika
Rusija
Singapur
Tajska
Vietnam
JezikiJeziki (11)
Angleški jezik
Hindujski jezik
Indonezijski jezik
Japonski jezik
Kitajski jezik
Korejski jezik
Poljski jezik
Portugalski jezik
Tajski jezik
Vietnamski jezik
Španski jezik
LicenceLicence (1)
Metode pologaMetode pologa (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe CardSkrillVisa
WebMoney
Partnerski programPartnerski program (1)
Programska opremaProgramska oprema (2)
Opus Gaming
Playtech
ValuteValute (13)
Ameriški dolar
Britanski funt
Evro
Indijska rupija
Indonezijska rupija
Južnokorejski von
Kitajski juan
Malezijski ringit
Poljski zlot
Ruski rubelj
Singapurski dolar
Tajski baht
Vietnamski dong
Vrsta podporeVrsta podpore (2)
ŠportŠport (36)
Ameriški nogomet
Baccarat
Bejzbol
BingoBlackjack
Boks
CS:GO
Dota 2
Formula 1
Hokej na ledu
Igralni avtomati
King of Glory
Kolesarstvo
Košarka
Kriket
League of Legends
MMA
Motošport
Namizni tenis
Nogomet
Odbojka
Pai Gow
Pikado
PokerPoker s tremi kartami
Ragbi
Rocket League
Rokomet
RuletaSic Bo
Snooker
StarCraft 2
Tenis
Valorant
Video poker
Virtualni šport